KONST / Litografier / Färglitografi 16364193
nr 1636 4193
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 128/250. Bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:18:36
18/8 14:13:23
300 kr
19/8 18:10:52